Jednotlivci

Reset
#
Uživatel
Počet bodů
Celková vzdálenost
Odznaky Tým
1.
Oceans
Oceans
Napajedla
472.82 305 337 m (305,34 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Vlastenec
2.
Štěpánka Krátká
Štěpánka Krátká
Napajedla
406.70 493 882 m (493,88 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
Garmin parta hic 🐇 Mikulov
3.
Michal Gregor
Michal Gregor
Napajedla
329.31 304 525 m (304,53 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
Vlastenec
Koaly Otrokovice
4.
PeťaT.
PeťaT.
Napajedla
288.77 489 700 m (489,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
5.
Li.Tr.
Li.Tr.
Otrokovice
279.06 263 245 m (263,25 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
6.
Martina Doleschalová
Martina Doleschalová
Otrokovice
258.16 288 812 m (288,81 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
Vlastenec
7.
Alena Jurčová
Alena Jurčová
Napajedla
252.05 321 794 m (321,79 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
Holky z Pilany do nepohody :) Zlín
8.
Michal Gregor
Michal Gregor
Napajedla
241.83 253 100 m (253,10 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
Koaly Otrokovice
9.
Julli
Julli
Napajedla
234.20 344 400 m (344,40 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
Vlastenec
10.
Ivajs
Ivajs
Otrokovice
212.10 191 271 m (191,27 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
11.
Vendula Gregorová
Vendula Gregorová
Napajedla
205.90 270 057 m (270,06 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
Koaly Otrokovice
12.
MD*
MD*
Napajedla
190.56 258 665 m (258,67 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
⚫️⚫️ mmcité Zlín
13.
Darina Chlebanová
Darina Chlebanová
Otrokovice
182.83 296 034 m (296,03 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
Vlastenec
14.
MO.nique
MO.nique
Otrokovice
164.48 193 700 m (193,70 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
15.
Letovka
Letovka
Otrokovice
163.63 140 116 m (140,12 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
Vlastenec
16.
Martina Gregorová
Martina Gregorová
Napajedla
160.97 141 096 m (141,10 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
Vlastenec
Koaly Otrokovice
17.
Ondřej Gregor
Ondřej Gregor
Napajedla
156.98 274 569 m (274,57 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
Koaly Otrokovice
18.
Zdeňka Nováková
Zdeňka Nováková
Otrokovice
151.99 233 026 m (233,03 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Den seniorů
Vlastenec
19.
Sissi
Sissi
Napajedla
142.68 109 942 m (109,94 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Den seniorů
20.
Veronika Stejskalová
Veronika Stejskalová
Otrokovice
141.64 315 245 m (315,25 km)
Rekordman
Krokař
Pravidelnost
Finisher
Vlastenec
Holky z Pilany do nepohody :) Zlín
21.
Janes
Janes
Otrokovice
84.35 125 302 m (125,30 km)
Rekordman
Krokař
Den seniorů
Vlastenec
Podnikatelky Zlínsko Zlín
22.
Jožka
Jožka
Otrokovice
63.12 89 306 m (89,31 km)
Rekordman
Krokař
23.
Marcelka Otrokovice
Marcelka Otrokovice
Otrokovice
20.95 13 874 m (13,87 km)
Rekordman
Den seniorů
24.
Kajka1804
Kajka1804
Spytihněv
20.17 25 500 m (25,50 km)
Rekordman
Den seniorů
25.
Culi
Culi
Otrokovice
13.43 31 535 m (31,54 km)
Rekordman
Den seniorů
26.
Mrs. Jungova
Mrs. Jungova
Otrokovice
1.85 5 100 m (5,10 km)
Team Yoda Otrokovice
27.
Aiko
Aiko
Napajedla
0.00 0 m (0,00 km)
28.
Bezza
Bezza
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
29.
Brčko
Brčko
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
30.
Jused
Jused
Napajedla
0.00 0 m (0,00 km)
31.
Len.ka
Len.ka
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
32.
Lukáš Chytílek
Lukáš Chytílek
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
33.
Mamka Hanka
Mamka Hanka
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
34.
Mehh
Mehh
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
Team Yoda Otrokovice
35.
Tache
Tache
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)
36.
Veronika123
Veronika123
Otrokovice
0.00 0 m (0,00 km)