Jednotlivci

Reset
# Uživatel Počet bodů Celková vzdálenost Tým
1.
Bakos
Bakos
Slaný
1058.13 1 313 312 m (1 313,31 km) Minor Team Slaný
2.
Tereza Sevcikova
Tereza Sevcikova
Slaný
956.89 1 379 698 m (1 379,70 km) Minor Team Slaný
3.
Karl von
Karl von
Slaný
896.61 1 021 492 m (1 021,49 km) sMart Team Olomouc Olomouc
4.
Karča 1
Karča 1
Žižice
643.45 1 100 800 m (1 100,80 km) Blondýny123 Slaný
5.
Zdeněk Zemko
Zdeněk Zemko
Tuřany
631.65 534 270 m (534,27 km)
6.
Martin Štraub
Martin Štraub
Slaný
611.23 861 300 m (861,30 km) DDM OSTROV SLANÝ Slaný
7.
Jindra Jindřich
Jindra Jindřich
Slaný
610.08 916 800 m (916,80 km) DDM OSTROV SLANÝ Slaný
8.
Markéta Thunová
Markéta Thunová
Slaný
540.79 414 450 m (414,45 km) Učitelé Komenda Slaný
9.
Ševiot
Ševiot
Slaný
454.98 580 850 m (580,85 km) BBT Shamy Slaný
10.
Milan63
Milan63
Slaný
418.11 372 267 m (372,27 km)
11.
Pavel Lorenc
Pavel Lorenc
Slaný
417.75 448 418 m (448,42 km)
12.
Milan Radoňský
Milan Radoňský
Slaný
372.48 446 400 m (446,40 km)
13.
Roman Kmoníček
Roman Kmoníček
Smečno
363.93 348 770 m (348,77 km) Walkers Team Smečno Slaný
14.
Joopy
Joopy
Hrdlív
347.59 366 500 m (366,50 km) FORESTI z Hrdliva (Pohodáři) Slaný
15.
Čikeny
Čikeny
Slaný
344.02 452 400 m (452,40 km)
16.
Kóča
Kóča
Hrdlív
341.72 344 259 m (344,26 km) FORESTI z Hrdliva (Pohodáři) Slaný
17.
Ania
Ania
Slaný
328.77 221 350 m (221,35 km) 2hulky Slaný
18.
Giraffe
Giraffe
Slaný
323.50 250 456 m (250,46 km) Marylis Slaný
19.
Ladislava Horáková
Ladislava Horáková
Slaný
320.14 319 467 m (319,47 km) Učitelé Komenda Slaný
20.
Milis88
Milis88
Slaný
318.38 238 060 m (238,06 km)
21.
Mery
Mery
Slaný
315.97 413 800 m (413,80 km) Chodíme se psy Slaný
22.
Marcela Hrušková
Marcela Hrušková
Slaný
312.91 428 682 m (428,68 km)
23.
Česílko
Česílko
Libovice
308.45 392 900 m (392,90 km)
24.
Zdena
Zdena
Slaný
298.07 273 950 m (273,95 km) Chodíme se psy Slaný
25.
Helena Zemková
Helena Zemková
Tuřany
277.23 483 100 m (483,10 km)
26.
Jack O'Neill
Jack O'Neill
Žižice
275.76 380 303 m (380,30 km) Blondýny123 Slaný
27.
Jana Dvořáková
Jana Dvořáková
Studeněves
272.33 365 550 m (365,55 km) Barracudas Slaný mladí Slaný
28.
Dita
Dita
Slaný
266.74 239 480 m (239,48 km)
29.
Sonina
Sonina
Slaný
264.08 185 450 m (185,45 km)
30.
Petra Zábranská
Petra Zábranská
Slaný
262.31 245 800 m (245,80 km) Limetky Slaný
31.
Babinela
Babinela
Zlonice
259.96 301 392 m (301,39 km)
32.
Beata
Beata
Slaný
259.09 321 100 m (321,10 km) Učitelé Komenda Slaný
33.
Třešnis
Třešnis
Slaný
257.38 533 400 m (533,40 km) SlanýKobylky Slaný
34.
Sandra šmitova
Sandra šmitova
Žižice
254.15 396 390 m (396,39 km) Blondýny123 Slaný
35.
Nedby
Nedby
Hrdlív
249.35 247 940 m (247,94 km) FORESTI z Hrdliva (Pohodáři) Slaný
36.
Poutnice
Poutnice
Klobuky
249.18 242 222 m (242,22 km)
37.
RadkaE
RadkaE
Slaný
247.18 324 400 m (324,40 km)
38.
Zuzije
Zuzije
Páleč
242.11 295 540 m (295,54 km) Kecky Slaný
39.
EvikiTomi x
EvikiTomi x
Žižice
240.02 479 000 m (479,00 km)
40.
Kamila
Kamila
Slaný
239.90 529 100 m (529,10 km) STEP BY STEP team Slaný
41.
Jana Kmoníčková
Jana Kmoníčková
Smečno
237.05 279 182 m (279,18 km) Walkers Team Smečno Slaný
42.
Ivča21
Ivča21
Žižice
236.34 495 400 m (495,40 km) Blondýny123 Slaný
43.
Sluníčko
Sluníčko
Slaný
235.86 276 560 m (276,56 km)
44.
Alakl
Alakl
Hrdlív
234.12 243 740 m (243,74 km) FORESTI z Hrdliva (Pohodáři) Slaný
45.
Kiki25
Kiki25
Páleč
231.07 259 530 m (259,53 km) Kecky Slaný
46.
Tentononc
Tentononc
Slaný
230.62 337 673 m (337,67 km) Společenstvo žlutého tentononcu s pěknou básničkou uvnitř Slaný
47.
Čočí
Čočí
Žižice
220.15 488 300 m (488,30 km) Blondýny123 Slaný
48.
Krakejda
Krakejda
Slaný
219.57 360 900 m (360,90 km) Blondýny123 Slaný
49.
Milan Komínek
Milan Komínek
Slaný
217.69 168 290 m (168,29 km) 275 Slaný
50.
Eliška W
Eliška W
Slaný
214.35 440 834 m (440,83 km) SlanýKobylky Slaný